Дизелов калорифер/отоплител, 40kW, 920 m³ / h, 2,5 л/ч. - PM-NAG-40SKN
Цена:
  • Производител: POWERMAT
  • Код на продукт: PM-NAG-40SKN
12 ВНОСКИ
47.58 евро(93.06 лева)
Кредитен калкулатор UNI Credit 1.3.1
Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро ( . лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
Експресна доставка
до 24 часа след потвърждение
Замяна и връщане
лесен процес по замяна
Поръчка по телефон
Безопасно пазаруване
преглед преди заплащане
Информация за продукта
Технически характеристики:
Производител: Powermat
Мощност: 40000W
Захранване: 230 V / 50 Hz
Въздушен поток: 920 m³/h
Вид гориво: дизелово гориво, мазут
Максимален разход на гориво: 2,5 л/ч
Мощност на вентилатора: 250 W
Капацитет на резервоара за гориво: 56 л
Размери на устройството: 1065 x 480 x 745 [mm]
Тегло на нагревателя: 30 кг
Оборудване
Маслен нагревател 40 kW