Маслен компресор за въздух 300 литра 400V - PM-KO-300T-400V
Цена:
12 ВНОСКИ
99.91 евро(195.41 лева)
Кредитен калкулатор UNI Credit 1.3.1
Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро ( . лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
Експресна доставка
до 24 часа след потвърждение
Замяна и връщане
лесен процес по замяна
Поръчка по телефон
Безопасно пазаруване
преглед преди заплащане
Информация за продукта
Технически характеристики:
Захранване - 400 V / 50 Hz
Мощност на двигателя - 7,5 kW / 10 к.с.
Капацитет на резервоара - 300 л
Максимално изходно налягане - 8 бара
Нетно тегло - 195 кг
Размери на продукта (Д x Ш x В): 167 см x 49 см x 107 см
Ниво на звукова мощност LWA - 97 dB(A)
Дължина на захранващия кабел : 150 см
Тип клинов ремък: A-1295
 СЪДЪРЖАНИЕ НА КОМПЛЕКТА
Компресор PM-KO-300T-400V
Пневматичен маркуч 15 м
ЕФЕКТИВНОСТ
НАДЕЖДНОСТ
Енергоспестяващият 7 kW мотор гарантира висока производителност с минимална консумация на енергия, което се изразява в дълъг експлоатационен живот на устройството.
УНИВЕРСАЛНОСТ
ПРЕЦИЗНОСТ
СИГУРНОСТ
МОБИЛНОСТ
Компресорът е лесен за преместване благодарение на въртящите се колела и удобната дръжка за носене.
ВИСОКА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ
Компресорът генерира налягане от 8 бара в резервоара и ефективен дебит от 1200 л/мин. Компресорът се захранва от енергийно ефективен електрически мотор с мощност 7,5 kW .