Резервоар за въздух 270 л, 11 bar - ZIONAIR ATF270V11
Цена:
12 ВНОСКИ
58.69 евро(114.79 лева)
Кредитен калкулатор UNI Credit 1.3.1
Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро ( . лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
Експресна доставка
до 24 часа след потвърждение
Замяна и връщане
лесен процес по замяна
Поръчка по телефон
Безопасно пазаруване
преглед преди заплащане
Информация за продукта
Резервоар за въздух
Това е сертифициран европейски резервоар за въздух.
Технически характеристики:
- налягане = 11bar
- капацитет = 270ltr
- вертикално
Размери на продукта:
Дължина на продукта 520 мм
Ширина на продукта 520 мм
Височина на продукта 1690 мм
2 години гаранция
Може да харесате още
Глава за компресор 2.2KW с 2 бутала - KD1402
-37 %
    Маслен компресор за въдзух 200 литра 3 бутала, 400V - KD408
    -40 %