Винтов въздушен компресор 11kW 10 бара, с изсушител - FIAIRPOLCPD11-10
Цена:
  • Производител: Airpol
  • Код на продукт: FIAIRPOLCPD11-10
12 ВНОСКИ
945.76 евро(1849.75 лева)
Кредитен калкулатор UNI Credit 1.3.1
Само няколко клика до желаната покупка от 75 евро (150 лева) до 25 000 евро (50 000 лева):
1. Добавете желания от Вас продукт в кошницата.
2. В меню "Метод на плащане" изберете "На кредит с УниКредит Кънсюмър Файненсинг".
3. Изберете брой месечни вноски, според Вашите възможности и предпочитания.
4. Завършете кандидатстването изцяло дигитално или очаквайте телефонно обаждане.
Цена на артикула
Брой месеци за погасяване *
Размер на погасителна вноска
. евро ( . лева)
ГЛП
%
ГПР
%
* Срокът на изплащане се заявява при приключване на поръчката.
Откажи
Добавете в количката
Експресна доставка
до 24 часа след потвърждение
Замяна и връщане
лесен процес по замяна
Поръчка по телефон
Безопасно пазаруване
преглед преди заплащане
Информация за продукта
Компактен винтов компресор Airpol CompactPrime DRY, 11 kW , 10 бара , с ресивер за сгъстен въздух от 500 литра , проектиран за системи със сгъстен въздух, където непрекъснатото подаване на въздух, стабилните работни параметри и рентабилната работа са от съществено значение. Уредът е предназначен както за промишлени, така и за работилнически приложения, подходящ както за непрекъсната, така и за периодична (циклична) работа.
Airpol CompactPrime DRY – винтов компресор с въздушен ресивер и хладилен изсушител
Защо да изберете CompactPrime DRY?
5) Комфорт за потребителя: по-тиха работа, по-малко вибрации, лесна работа
6) Модерен контролер и сигурно дистанционно наблюдение
7) Удобен за обслужване дизайн и спокойствие
За кого е най-добрият избор?
нуждаят се от сух сгъстен въздух и искат да намалят влагата в системата,
искате компактен пакет (компресор + ресивър + изсушител),
нуждаят се от дистанционна видимост, като същевременно дават приоритет на киберсигурността,
очаквайте лесна работа и бързо обслужване,
Технически характеристики:
Тип: Винтов компресор с хладилен изсушител
Модел: Airpol CompactPrime 11 DRY
Налягане: 10 бара
Капацитет (FAD): 90 м³/ч / 1500 л/мин
Габаритни размери (Д × Ш × В): 1915 × 620 × 1440 мм
Обем на въздушния резервоар: 500 л
Изходна връзка за сгъстен въздух: G 3/4
Тегло: 415 кг
Диапазон на околната температура: +5 до +40°C
Температура на сгъстения въздух: приблизително 10°C над околната температура
Ниво на шум: 72 dB(A)
Задвижваща система: ремъчно задвижване
Номинална мощност на двигателя: 11 kW
Клас на ефективност на двигателя: IE3
Степен на защита на двигателя: IP55
Захранване: 400/3/50 (V/Ph/Hz)
Препоръчително напречно сечение на захранващия кабел: 5 × 4 mm²
Защита (предпазител/прекъсвач): 32 A
Точка на оросяване под налягане на сушилнята: +3°C